Eskişehir Elektrik Tesisatçısı

Eskişehir Elektrik Tesisatçısı | Elektrik Tamircisi 

0530 156 66 27
Elektrik tesisatı oldukça önemli ve bir o kadar tehlikeli bir durumdur. En ufak bir hatada ve yanlış döşendiğinde yangınlar başta olmak üzere pek çok geri dönüşü olmayan arızalara meydan açar. Bunun için gerekli olan elektrik ihtiyacına göre kablolar seçilmelidir. Eskişehir elektrik tesisatçısı olarak kullandığımız kaliteli malzemeler ve doğru işçilik sayesinde herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. 
Elektrik tesisat döşemesi ya da arıza durumlarında yetkili bir kişinin müdahale etmesi çok önemlidir. Tesisatta çalışacak elemanlarımız TSE belgeli ve onaylı olarak çalışmaktadır. Bunun eğitimini almış ve alanında deneyim kazanmış çalışanlarımız sayesinde siz halkımıza %100 memnuniyetler sunmaktayız. 


Bizimle iletişim geçtiğiniz takdirde çalışanlarımız en kısa sürede adresinize gelmekte ve gerekli ölçümleri yapmaktadır. Ardından gerekli malzemeler temin edilir ve tavandan geçecek borular başta olmak üzere duvardan geçecek borularında yerleri ayarlanır ve döşenir. Tüm boruların ve sigortaların döşeme işlemi bittikten sonra kablo bağlantıları da tamamlanarak işlem kısa süre içerisinde halledilir. Eskişehir Elektrik Tepebaşı Güvenilir firmamız sayesinde sizlerde elektrik tesisat işlerinizde bizleri arayarak kısa sürede kaliteli malzemeler ve deneyimli uzman kadromuzun işçiliğinden yararlanabilirsiniz. 

Eskişehir Elektrik Tesisatçısı -3